Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinebobekola-rododendron blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
46630 odwiedzin | wpisów: 122, komentarzy: 226, obserwuje: 47

Drzwi zewnętrzne

autor: bobekola-rododendron blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Drzwi stalowe KMT Plus, zewnętrzne przeszklone, tłoczenie Xs3, rozmiar 90 z ościeżnicą 10 CP (1szt)

... I tak po przeglądnięciu mnóstwa katalogów i przewertowaniu dziesiątek stron internetowych w poszukiwaniu drzwi zew., w końcu zostały wybrane. Drzwi sa z firmy KMT kolor złoty dąb do i z szybą w środku przydymioną. Czas oczekiwania ok 3 tygodnie. Nowoczesne drzwi od początku odpadały ze względu na fakt,że idziemy w stary styl. 

Jeśli któryś z Blogowiczów posiada powyższe proszę dać znać jak się użytkują i chętnie zobaczę jak sie prezentują. Pozdrawiam!:)


Komentarze (5)
autor:nasza-armanda  dodano: 2015-08-02 | 12:03:19
Nie mam takich drzwi,ale miałem przyjemność montować takie do kotłowni ,na wejściowe nie spełnią dzisiejszych oczekiwań pod względem termicznym ,cena zachęca .Domek macie dobrze ocieplony,wejście jest na stronę północną są to dobre warunki na drewniane drzwi,wybór należy dobrze przemyśleć,powodzenia:)
Odpowiedź do nasza-armanda
autor:bobekola-rododendron  dodano: 2015-08-03 | 07:58:43
Dziękuję za komentarz,jednakże w obecnej chwili gdy drzwi już są zamówione nic nie mogę zrobić.Drewniane są przepiękne i tak też kosztują-wybór padł na powyższe.Kompletnie sobie nie wyobrażam takich drzwi w kotłowni z szybą??My w gospodarczym mamy zwykłe,proste,normalne drzwi.A skąd Pan wywnioskował,że wejście jest od północy?Jest od strony zachodniej, pozdrawiam.
Odpowiedź do bobekola-rododendron
autor:magdazbyszek  dodano: 2015-08-05 | 10:56:25
My też zamówiliśmy drzwi z KMT, u nas czas oczekiwania 6 tygodni (o zgrozo) żeby było śmieszniej czekamy już tygodni 11... Nasze są właśnie nowoczesne, wybrałam z lustrem weneckim z przodu, a do garażu pełne - cena masakryczna, ale maja być ciepłe i bezpieczne (podobno) :)
Odpowiedź do magdazbyszek
autor:bobekola-rododendron  dodano: 2015-08-05 | 15:07:06
11 tygodni,czemu tyle się to ciągnie? To u nas niby 3 jeszcze 1,5tyg zostało to zobaczymy czy są słowni. Słuchaj ja od katalogów z drzwiami dostawałam na głowę,dziś stwierdzam,że im mniejszy wybór tym lepiej.Szybciej idzie coś wybrać bez zbędnego mętliku:)
Odpowiedź do bobekola-rododendron
autor:nasza-armanda  dodano: 2015-10-09 | 13:23:07
Troszkę późno odpisuję ,nie ma czasu jak się pracuje po kilkanaście godzin ale teraz mam przymusowe siedzenie po zabiegu zero dźwigania przez 2-3miesięcy więc nadrabiam zaległości.O stronie północnej wywnioskowałem po padającym cieniu ,ale widzę że nie można być tego pewnym patrząc tylko na zdjęcia ,z zawodu jestem stolarzem dlatego patrząc na jakikolwiek dom patrzę na cały projekt to jest kształt dachu,drzwi balkonowych czy w oknach są szprosy itp ,pa takiej analizie wyobrażam sobie wzór drzwi.To tak zwane skrzywienie zawodowe, przedszkolanka widząc cieniste drzewo wyobraża sobie jak zorganizować swojej grupie edukacyjną zabawę,niestety stolarz widzi wyobraźnią coby z niego można zrobić.Pozdrawiam.
Pow. użytkowa: 134.4 m²
Pow. użytkowa: 92.1 m²
Pow. użytkowa: 135.6 m²
Pow. użytkowa: 172.4 m²